Pubg Mobile Sorunları, Çözümleri ve Bilgileri

Dünyanın en çok oynanan mobil online oyunu olan Pubg Mobile ile ilgili bilgiler, sorunları, sorular ve çözümlerini tek bir sayfada derledik.

Dünyanın en çok oynanan mobil online oyunu olan Pubg Mobile ile ilgili bilgiler, sorunları, sorular ve çözümlerini tek bir sayfada derledik.

Bu konuda pubg mobile oyunu ile ilgili bilgileri, sorunları, soruları, hata, kasma ve donma çözümlerini, oyun hilesi, uc alma, puan yada rank kasma, izleme, facebook adresini değiştirme, kontrol ve grafik ayarları hakkında bilgiler vericez.

Pubg Mobile Sorunları, Çözümleri ve Bilgileri

Pubg Mobile Bir Oyun Kaç MB Yer?

Arkadaşlar gerke wifi gerekse mobil veri yani kendi GSM internetinizden oynadığınız bu oyun ilk başta düşünüldüğü gibi fazla veri harcamıyor. Ben evimde wifi olmasına rağmen mobil veriden giriyorum.

Mobil veriden oyunu oynama sebebim, bulunduğum konumun gsm üzerinden iyi çekiyor olması. Oyundaki ms 40-80 araası değişim gösteriyor.

Wifi kullanmama sebebim ise, bilindiği üzere şu aralar virüsten dolayı milletimizin çoğunluğu evlerinde olduğu için wifi de yavaşlama kopma ve değişkenlik gösrülebiliyor. Bu nedenle wifi tercih etmiyorum.

Pubg Mobile Neye Göre Puan Veriyor?

En başta bilinmelidirki oyun kademenize göre puan verir. Bunu sırasıyla leş, hasar, oyun kalma zamanı, sağlık yenileme gibi etkenler seyrediyor.

Eksi puan yememek için mutlaka oyunda kalma zamanınızın fazla olması gerekmektedir. Örneğin As kademesinde iseniz ortalama 18 dakika hayatta kalmalısınız ki eksi puan almayasanız.

Tabi kademeniz düşük ise, mesela platin kademesinde olan bir oyuncu on dakika hayatta kalır ve hasarı leşi olmaz ise tahminen -2 ile +2 gibi bir puanla karşılacaktır. Bu durumda hasar ve leşin olması mutlaka artı puan almasına neden olacaktır.

Pubg mobile puan verme sistemini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Hayatta kalma zamanı
  • Leş sayısı
  • Hasar sayısı
  • Sağlık yenileme

Pubg Mobile Ayarları

Oyunu oynamak ve oyunu üst düzey oynamak. Bunlar iki farklı kullanıcı çeşitidir. Pubg Mobile en iyi ayarlarda oynamak için bazı ayarları yapmanız gerekiyor.

Pubg Mobile ayarlarını en iyi şekilde yapıp iyi bir oyuncu olabilmeniz için şu ayarları yapıyor olmanız gerekmektedir.

  • Kontrol ayarları
  • Grafik ayarları
  • Hassasiyet ayarları

Aşağıdaki diğer konuda Pubg mobile 3 veya 4 parmak nasıl oynanır sorusuna yanıt bulabilir. Kontrol ayarlarınızı buna göre yapabilirsiniz.

PUBG Mobile 4 parmak Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile Kasma ve Donma Sorunu Çözümü

Arkadaşlar bir çok kişinin bu oyunu oynarken yaşadığı en büyük ve en fazla görülen sorunlardan biridir. Oyunda kasma ve donma sorununu yaşayanlar bu verdiğim bilgiler ile sorunlarından sıyrılacaklardır.

Pubg Mobile oyununda Kasma sorununu çözmek için mutlaka grafik ayarlarınızda şunları yapmalısınız. Grafik Akıcı, Kare hızı yüksek ve en yüksek ayarlarda olmalıdır.

Donma soruna gelecek olursak, bu sorun düşük veya orta sınıf telefonların çoğunda görülebilen bir sorundur. Bunu çözmek için yukarıda belirttiğim gibi önce grafik ayarlarınızın bu şekilde olması gerekmektedir.

Daha sonra telefonunuzda fazlalık olan dosya, resim, video, uygulama gibi fazla boyuttaki verileri silip kaldırarak telefonun ram boyutunu rahatlatmalıyız.

Son adımda ise yardımcı bir program kullanarak donma sorununu ortadan kaldırabiliriz. Bunun için, android yazılımlı telefonlarda Google Play uygulamsına girerek GFX Tool gibi bir uygulamayı telefonunuza yükleyerek deneyim ve kullanım başarısını arttırmanız münkündür.

Pubg Mobile GFX Tool Ayarları 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

internetten para kazanma yolları2020 google adsense tbm arttırmak film izle hd film izle türk filmleri yabancı filmler