PUBG Mobile 4 parmak Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile 4 parmak ayarı yapma, nasıl oynanır, kontrolleri, hassasiyet ayarları, 2 parmaktan dört parmak geçiş, hepsini en ince ayrıntıya kadar sizlere anlatacağım.

Pubg Mobile 4 parmak ayarı yapma, nasıl oynanır, kontrolleri, hassasiyet ayarları, 2 parmaktan dört parmak geçiş, hepsini en ince ayrıntıya kadar sizlere anlatacağım.

Arkadaşlar dünyanın en çok oynanan mobile oyunu olan PUBG Mobile Oyununu acemi seviyesinden bir üst levele taşıyacak olan 4 parmak oynama tekniğini sizlere anlatmaya gayret göstereceğim. Bu oyunu ilk oynadığımda iki parmakla oynuyordum. Oynamaya devam ettikçe kendimi fazla geliştiremediğimi farkettim.

Derken rakip düşmanlarımın bana ateş ederken sağ sol yaptıklarını gördüm. Ama ben bunu yapamıyordum. Birine ateş ederken bot gibi sabit durup ateş ediyordum ve rakiplerime karşı çok zayıf kalıyordum. Sonra düşündüm ve onların benden farklı bir sitil ile oynadıklarına kanaat getirdim.

Hemen internete PUBG Mobile 4 Parmak Nasıl Oynanır? PUBG Mobile 4 Parmak Kontrol Ayarları gibi aramalar yaptım. Karşıma çıkan bir youtube videosunda birinin anlatımını gördüm. Fakat anlatımındaki kontrol ayarlarını ben kendi oynama sitilime göre uyarladım. Yani kendime özel bir hassasiyet ayarları yapmış oldum.

Ben şuna inanıyorum ki, herkes nasıl rahat ve iyi oynanabileceğini düşündüğü gibi kontrol ayarlarını yapmalı. Ateş etme butonunu büyüttüm üst sola koydum. Sol işaret parmağımı oraya yerleştirdim. Sağa ve sola eğilme tuşlarını alt alta çapraz olarak sağ üst köşeye koydum ve sağ işaret parmağımı da oraya yerleştirdim. Sol işaret parmağım zaten yöneltme butonunda. Tabi bu butonunda boyutunu yükselttim. Sağ işaret parmağımla da ekranı çevirmeye ayarladım.

Böylelikle Pubg Mobile oyunu en iyi kontrol ayarları nasıl yapılır gibi bir soruya kendim cevap vermiş oldum. Benim ayarlarım ile kendinizi oyuna göre kalibre ederseniz çok daha profesyonel bir oyuncu olabilirsiniz. Oyunda ki seviyem bana göre, oyuna başladığım ilk ayda %20 iken sadece 1 ay sonrasında %80 gibi seviyelere çıktığımı söyleyebilirim.

Pubg Mobile oyununda ki seviyeme bir örnek daha verecek olursam, ben Avrupa’da oynamıyorum. Genel olarak Ortadoğu haritasında oynuyorum ve genellikle ilk üçe girmeyi her defasında başarıyorum. Aşağıda ki resimde gördüğünüz Pubg Mobile 4 Parmak Kontrol Ayarları benim telefonumdan çektiğim bir resimdir.

PUBG Mobile 4 parmak Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile 4 parmak Nasıl Oynanır?

Aşağıda ki resimde ise Pubg Mobile Evo Alanında yapmış olduğum bir maçın sonucu sizlerle paylaşıyorum.

Pubg Mobile 4 Parmak Kontrol Ayarları Nasıl Yapılır

Sizde kontrol ayarlarınızı aşağıdaki yorum alanından yazarak paykalaşabilirsiniz. Bu konuda ki tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Pubg Mobile Oyununda Pubg Mobile Royale Pass Zorlu Görevler konumuza bakarak Pubg Mobile 8.Sezon rp görevlerinin neler olduğunu görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mert dedi ki:

    Bebek parmağı gibi herhalde parmağınız. 😂

internetten para kazanma yolları2020 google adsense tbm arttırmak film izle hd film izle türk filmleri yabancı filmler