Gizlilik Politikası

TurklerinTarihi.com Gizlilik Politikası, web sayfamız ziyaretinizden memnundur ve ilginiz için teşekkür eder. Kişisel bilginizin korunması konusunu ciddiye alıyoruz ve web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissetmenizi istiyoruz.

Sizi veri koruma bildirimimiz, TurklerinTarihi.com tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmek istiyoruz. 

Veri toplama 
TurklerinTarihi.com web sayfasını ziyaret ettiğinizde aşağıdaki genel bilgiler otomatik olarak toplanır (kayıt yoluyla değil) ve bu kişisel bilgi olarak kullanılmaz. Web sunucuları bu bilgiyi kendiliklerinden saklarlar:

İnternet servis sağlayıcı isminiz, bizi ziyaret ettiğiniz web sayfası, bizim sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer web sayfaları, IP adresiniz.

Bu bilgi anonim formda analiz edilir. Sadece sitemizin çekiciliğini işlevselliğini ve içeriğini geliştirmek için kullanılır. Verinin dış servis sağlayıcılarına geçirildiği durumlarda veri koruması düzenlemelerinin yapıldığına emin olmak için gerekli teknik ve kurumsal önlemleri almış bulunmaktayız. 

Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması
Kişisel bilgileriniz sadece kayıt, durumunda söz konusudur. 
Veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz başka kişilerle ya da bizim tarafımızdan yönlendirilen kişilerle paylaşılmaz. 

Bilgi edinme hakkı 
Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. Üye iseniz profilinize girerek tüm alanları değiştirebilir ve ya kaldırabilirsiniz.

Veri saklama
Kişisel bilgileri istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemelerin buna karşı olmadığı müddetçe saklıyoruz. 

Tanımlama bilgileri 
Web sayfamızda şu anda tanımlama bilgileri kullanmıyoruz. Ancak sunduğumuz bir hizmet ile ilgili tanımlama bilgisi kullanımı gerektiğinde web sayfamızın belli yerlerinde tanımlama bilgisi kullanım hakkımız saklıdır.

Güvenlik 
TurklerinTarihi.com , erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.

Çocuklar 
TurklerinTarihi.com tüm kişiler ve ebeveynlerden çocuklarını internetteki kişisel bilgileri güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmaları konusunda yol göstermelerini rica eder. Çocuklar kişisel bilgilerini TurklerinTarihi.com web sayfasına ailelerinin izni olmadan aktarmamalıdır. TurklerinTarihi.com çocukların kişisel bilgilerini toplamama kullanmama ve paylaşmama sorumluluğunu üzerine almaktadır.

İletişim 
Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan TurklerinTarihi.com ‘daki yönetim temsilcisine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır.E-posta Adreslerimiz ; admin@turklerintarihi.com

Reklam Politakası
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız.Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.Kullanıcılar, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilir.

Telif Hakkı Durumları

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur.
Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler Kayıt altına alınmaktadır.

5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi admin@turklerintarihi.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır.

internetten para kazanma yolları2020 google adsense tbm arttırmak film izle hd film izle türk filmleri yabancı filmler