Abdülhamid’in Toprak isteyen Siyonistin Kurucusuna Verdiği Cevap

Abdülhamid Kudüs’te toprak isteyen Herzl’a böyle cevap verdi, Abdülhamit’in Siyonistlere cevabı, Abdülhamid’in ‘toprak isteyen’ Siyonist lidere cevabı

Osmanlı padişahlarının otuz dördüncüsü Sultan II.Abdülhamid’in toprak isteyen siyonistin kurucusuna verdiği cevap tarihe geçecek nitelikteydi. Sultandan sonra osmanlı topraklarını satanların kemiklerini sızlatacak bu sözler tarihe çivi gibi saplanacaktı.

Theodor Herzl siyonizmin kurucusu. Tek isteği vardı, Kudüs’ü almak, orada İsrail Devletini kurmak. İstanbul’u sık sık ziyaret ediyordu o günlerde Theodor Herzl. Ziyaretlerinden birinde Sultan II. Abdülhamid Han tarafından da kabul edilmiş, halkı için Kudüs ve Filistin’e yerleşme hakkı istemişti. Hatta cürret edip borçlarınıza kefil olurum da demişti. Sultan Abdülhamid işte o gün tarihe geçecek bir ders verdi.

Ben bir karış dahi olsa toprak satamam. Zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim bu imparatorluğu kanlarını dökerek kazanmışlar. Ve yine kanlarıyla mahsuldar kılmışlardır. O bizden ayrılıp uzaklaşmadan tekrar kanlarımızla örteriz. Benim Suriye ve Filistin alaylarımın efradı birer birer Plevne’de şehit düşmüşlerdir. Bir tanesi bile geri dönmemek üzere hepsi muharebe meydanında kalmışlardır. Türk İmparatorluğu bana ait değildir. Türk milletinindir. Ben onun hiçbir parçasını veremem. Bırakalım Yahudiler milyonlarını saklasınlar. Benim imparatorluğum parçalandığı zaman, onlar Filistin’i hiç karşılıksız ele geçirebilirler. Ben canlı bir beden üzerinde ameliyat yapılmasına müsaade edemem.

Osmanlı Padişahları – Sultan II.Abdülhamid Han
Abdülhamid'in Toprak isteyen Siyonistin Kurucusuna Verdiği Cevap
Abdülhamid’in Toprak isteyen Siyonistin Kurucusuna Verdiği Cevap

Toprak vermeyen 4 siyasi lider vardır. Bunların ilki II. Abdülhamid Han’dır. Sonra Adnan Menderes, Turgut Özal ve Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=8evEg5Ycjqo

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

internetten para kazanma yolları2020 google adsense tbm arttırmak film izle hd film izle türk filmleri yabancı filmler